Otwarcie CUPRY Kraków - 88

Otwarcie CUPRY Kraków - 19

Huczne otwarcie, masa wspaniałych gości, a także gwiazdy sportów wyczynowych oraz motorsportu…

Tak w kilku słowach można opisać to co działo się w ostatnim czasie w Grupie DYNAMICA. 

Otwarcie CUPRY Kraków - 68

STUDIO, bo tak potocznie mówi się na butikowy concept store marki CUPRA został otwarty jako szósty i tym razem postawiono na Kraków.

Około 300 metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej CUPRA (oraz 150 metrów kwadratowych – strefa ABT), która pełni funkcję handlową oraz oferuje możliwość organizacji wydarzeń kulturowych. 


Otwarcie CUPRY Kraków - 100

Dodatkowo obiekt został wzbogacony o strefę poświęconą niemieckiej marce tuningowej ABT.

Otwarcie CUPRY Kraków - 63

Firma zajmuje się modyfikowaniem samochodów z grupy VAG, a ich działania opierają się między innymi na:

– zwiększanie mocy silnika,

– dostosowaniu sportowego zawieszenia,

– zmianami stylistycznymi.


Otwarcie CUPRY Kraków - 24

 

Podczas oficjalnego otwarcia nowej lokalizacji pojawił się ambasador marki CUPRA. Wyczynowy freerider Szymon „Szaman” Godziek. 

 

 

Otwarcie CUPRY Kraków - 40

Nie zabrakło również gwiazd motorsportu, a byli to między innymi Michał Bębenek i Patryk Pachura. Towarzyszyli Oni rownież podczas oficjalnej prezentacji modelu VZ5 oraz Formentora zmodyfikowanego przez firmę ABT.


Otwarcie CUPRY Kraków - 72

Plemię CUPRA, czyli grupa fanatyków marki rozpoczęła wydarzenie wjazdem przed budynek i mocnym wejściem do wnętrza. Plemię to zrzesza bardzo dużą ilość osób z Krakowa i okolic, a założycielem oraz głównym prowadzącym tzw. „spoty” jest jeden z naszych CUPRA Masterów Piotr Moskal. To dzięki jego zaangażowaniu i determinacji mogliśmy podziwiać przygotowany materiał filmowy, na którym zaprezentowano Krakowską społeczność marki. CUPRA Team Kraków to przedsięwzięcie na ogromną skalę, które mamy nadzieję, że odbije się echem w całej Polsce.


Otwarcie CUPRY Kraków - 12

W CUPRA Kraków-Centrum pierwsze zamówienia zostały już przyjęte. CUPRA Masterzy cechujący się ogromną wiedzą techniczną i merytoryczną czekają na Państwa. Przy okazji składania zamówienia możecie Państwo liczyć na pyszną kawę, a także chwile relaksu w strefie „chillout-u”. 


Otwarcie CUPRY Kraków - 47

CUPRA Leon, Formentor, Ateca czy też elektryczny Born czekają na klientów chcących przetestować ich możliwości na krakowskich drogach.

Nie zwlekajcie i odwiedźcie CUPRA Kraków-Centrum znajdujące się przy ulicy Wadowickiej 3B, 30-347 Kraków.

Zapraszamy również na nasze social media, by być na bieżąco z wszelkimi nowościami świata CUPRA.