Kia Niro HEV – promocyjne finansowanie - 82

Kia Niro HEV

Leasing 100,01%

• Opłata wstępna 20%
• Okres finansowania od 36 miesięcy
• Wykup 1%

Crossover z napędem hybrydowym

  • Łączna moc: 141 KM
  • Aż do 1 354 l przestrzeni bagażowej
  • Automatyczna skrzynia biegów 6DCT
Brak samochodów o takich parametrach.
Kia Niro HEV – promocyjne finansowanie - 4
Kia Niro HEV – promocyjne finansowanie - 90

Napęd hybrydowy

Niro może korzystać z jednego napędu lub z obydwu jednocześnie. Podczas hamowania odzyskuje energię kinetyczną, przekształcając ją w energię elektryczną, doładowując w ten sposób akumulator. Łączna maksymalna moc zespołu napędowego wynosi 141 KM. Wyłącznie w trybie elektrycznym Kia Niro może rozwinąć prędkość 120 km/h, a w trybie hybrydowym 164 km/h.

Kia Niro HEV – promocyjne finansowanie - 72

Panoramiczny dotykowy ekran o przekątnej 10,25 cala

Wbudowany ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala umożliwia dostęp do trzech aplikacji jednocześnie. Można słuchać w tym samym czasie muzyki, korzystać z nawigacji i sprawdzać prognozę pogody. 7 lat bezpłatnych aktualizacji mapy zdecydowanie podnosi funkcjonalność i atrakcyjność systemu. Ekran dotykowy służy również do sterowania wysokiej klasy systemem nagłośnienia JBL® z 8 głośnikami i technologią Clari Fi™ 4.

Kia Niro HEV – promocyjne finansowanie - 84

Pojemny bagażnik

Kia Niro jest nie tylko wygodna, ale również pojemna. Akumulator jest umieszczony pod tylnymi siedzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bagażnik ma objętość 356 l. Złożenie na płasko oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 60:40, tworzy przestrzeń bagażową o objętości 1354 l (wartości dla opcji z dojazdowym kołem zapasowym).