Dowiedz się co o nas piszą :)

Media o nas

Media o nas - 23

Auto Świat


„Cupra otworzyła w Warszawie autorskie studio. Tym samym polscy fani marki o sportowym charakterze mają możliwość obejrzenia z bliska ich wymarzonego modelu. Dzięki nowemu obiektowi stolica dołączyła do elitarnej grupy – na świecie istnieją jeszcze tylko dwa takie miejsca dedykowane marce Cupra…”

Media o nas - 97

SEAT Media


„W Krakowie otwarto innowacyjny concept store CUPRY. Miłośnicy hiszpańskiej marki motoryzacyjnej będą mogli w nim zapoznać się z aktualną ofertą, a także skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych – ABT…”

Media o nas - 84

MOTO RP


„Na warszawskiej Woli otwarto pierwszy w Polsce butikowy salon Cupry. Miejsce ma zapewnić możliwość poznania hiszpańskiej marki o sportowym DNA – od oferty samochodowej, przez kolekcje akcesoriów i gadżetów, po projekty lifestyle’owe…”

Media o nas - 71

interia


„Marka Cupra choć młoda (na rynku obecna od 2018 roku) coraz śmielej poczyna sobie nad Wisłą. W ramach nowej filozofii sprzedaży, zamiast tradycyjnych salonów, sieć budowana jest w oparciu o nowoczesne salony, które oprócz funkcji handlowych oferują również możliwości organizacji wydarzeń kulturalnych…”

Media o nas - 5

MOTOTRENDY


„Salon zapewnia możliwość pełnego poznania hiszpańskiej marki – od oferty samochodów, przez kolekcje akcesoriów i gadżetów, po projekty lifestyle’owe. Dodajmy, że pierwszy na świecie showroom Cupra – pod nazwą Cupra Garage – powstał w 2019 r. w Mexico City, drugi zaś w ubiegłym roku w Hamburgu…”

Media o nas - 23

AUTOMOTOKLASSIK


„Nowoczesne showroomy marki CUPRA łączą funkcję butikowego concept store’u z przestrzenią dedykowaną organizacji wydarzeń kulturalnych i lifestyle’owych. W Krakowie właśnie otwarto kolejny tego typu obiekt w Polsce. Powierzchnia ekspozycyjna nowego salonu wynosi 300 m2…”

Media o nas - 100

SEAT Media


„Na warszawskiej Woli otwarto pierwszy w Polsce butikowy concept store CUPRA. Salon zapewnia możliwość pełnego poznania wywodzącej się z Barcelony marki o sportowym DNA – od oferty samochodowej, przez kolekcje akcesoriów i gadżetów, po projekty lifestyle’owe…”

Media o nas - 13

motoWachacz


„Sposób sprzedaży samochodów coraz bardziej ewoluuje. Nie mówię tu tylko o oferowaniu klientom rozwiązań w Internecie, ale też o tradycyjne miejsca sprzedaży. Dosyć „surowe” salony samochodowe ulokowane na drogach wylotowych z miast oczywiście wciąż istnieją i stanowią istotną część punktów sprzedaży – ale…”

Media o nas - 29

ISB TECH


„Warszawskie CUPRA Studio to pierwszy taki format i ekskluzywny concept-store marki w Polsce i trzeci na świecie. Studio prezentuje sztandarowe modele marki, która chce być uosobieniem pasji dla fanów motoryzacji od modelu Formentor po bolid ścigający się w formule dla elektryków. CUPRA Studio znajduje się w Warszawie…”