Kia XCeed- cena, wyposażenie i finansowanie

Nowy Kia XCeed nieustannie podkreśla swoją pozycję jako jeden z najbardziej zaawansowanych samochodów w swojej klasie. XCeed wyróżnia się jako pojazd, który nie tylko przemieszcza się ze sportową elegancją, ale także otwiera drzwi do fascynującej przyszłości technologicznych doświadczeń. Kia XCeed nieustannie troszczy się o komfort i ochronę kierowcy oraz pasażerów. Systemy monitorowania martwego pola, kamera cofania z dynamicznym torem jazdy i Highway Driving Assist to tylko kilka z inteligentnych rozwiązań, które sprawiają, że podróżowanie staje się niezwykle bezpieczne. Ponadto, XCeed nie zawodzi, jeśli chodzi o łączność i rozrywkę. Wyposażony w Navi System z kolorowym ekranem dotykowym 10.25” oraz system Kia Connect, model ten umożliwia płynne połączenie z cyfrowym światem. Funkcje Bluetooth, Android Auto i Apple CarPlay są tu na wyciągnięcie ręki, zapewniając wygodną integrację ze smartfonami i umożliwiając dostęp do ulubionych aplikacji.

Kia XCeed – cena, wyposażenie i finansowanie - 1

Kia XCeed – ceny i wersje

Kia XCeed zachwyca swoją różnorodnością, oferując szeroki wybór wersji wyposażenia oraz dostępnych silników. Dzięki tej elastyczności, każdy ma szansę znaleźć swoją idealną wersję XCeeda, spełniającą jego preferencje zarówno pod względem wyposażenia, jak i osiągów.

WERSJE WYPOSAŻENIA:

  • M (już od 107 500 zł)
  • L (już od 122 500 zł)
  • Business Line (już od 132 500 zł)
  • GT Line (już od 142 500 zł)

Dokładne informacje o wyposażeniu poszczególnych wersji znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Pobierz cennik

Kia XCeed – cena, wyposażenie i finansowanie - 0

Kia XCeed – dane techniczne 

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Pojemność bagażnika wynosi 426l, w przypadku wersji hybrydowej – 291l.

OPCJE SILNIKOWE

Benzynowe: Kia XCeed oferuje wersje wyposażone w silniki benzynowe, co daje kierowcom możliwość wyboru spośród różnych jednostek napędowych.

  • 1.5 T-GDI 160 KM
  • 1.6 T-GDI 204 KM

Hybrydowe: Kia XCeed oferuje także wersję hybrydową- to idealne połączenie wysokiej wydajności i ekologii.

  • 1.6 GDI PHEV 141 KM
Kia XCeed – cena, wyposażenie i finansowanie - 85

Kia XCeed – leasing, kredyt i wynajem

Promocyjne oferty finansowania:

  • Kredyt 60/40 RRSO 0%