Kia Niro – cena, wyposażenie i finansowanie

Innowacyjny crossover Kia Niro powstał z myślą o zaspokojeniu zróżnicowanych potrzeb ekologicznie świadomych kierowców. Zaprojektowany od podstaw, model nowej generacji oferuje trzy zaawansowane, zelektryfikowane układy napędowe, przyjazne dla środowiska materiały w przestronnej kabinie oraz unikalne systemy bezpieczeństwa. To połączenie sprawia, że Niro przekracza oczekiwania klientów, stając się niezaprzeczalnym liderem w rozwijającej się gamie ekologicznych samochodów marki Kia. Przód nowego Niro to ewolucja charakterystycznego motywu „Tiger Face”, który teraz prezentuje się jeszcze bardziej imponująco – od pokrywy silnika aż po zderzak. Kształt świateł do jazdy dziennej w stylu „Heartbeat” podkreśla nowoczesność, a osłona podwozia i nakładki na nadkolach dodają pojazdowi charakteru.

Kia Niro – cena, wyposażenie i finansowanie - 0

Kia Niro – ceny i wersje

W przypadku Kia Niro istnieją 3 wersje wyposażenia.

Wersja M posiada m.in: klimatyzację automatyczną dwustrefową, system automatycznego hamowania oraz wielofunkcyjny panel dotykowy.

Natomiast wersja L została dodatkowo wyposażona w: laminowaną przednią szybę, podgrzewaną kierownicę i przednie czujniki parkowania.

Najbogatsza wersja GT-Line oferuje m.in: wyświetlacz head-up, indukcyjną ładowarkę czy też system monitorowania martwego pola.

WERSJE WYPOSAŻENIA:

  • M (już od 130 600 zł)
  • L (już od 143 600 zł)
  • GT Line (już od 153 600 zł)

Dokładne informacje o wyposażeniu poszczególnych wersji znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Pobierz cennik

Kia Niro – cena, wyposażenie i finansowanie - 72

Kia Niro – dane techniczne 

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Bagażnik SUV-a liczy od 348l do 475l.

OPCJE SILNIKOWE

Model nowej generacji Kia Niro prezentuje trzy zaawansowane, zelektryfikowane układy napędowe, które nie tylko podkreślają zobowiązanie marki do ekologicznej innowacji, ale także dostosowują się do różnorodnych potrzeb i preferencji kierowców.

  • Hybryda: 1.6 GDI 141 KM
  • Hybryda Plug-In: 1.6 GDI 183 KM
  • Elektryczny: 54.8 kWh 204 KM
Kia Niro – cena, wyposażenie i finansowanie - 53

Kia EV6 – leasing, kredyt i wynajem

Promocyjne oferty finansowania:

  • Rabat Eco Drivers