Kia EV6 – cena, wyposażenie i finansowanie

KIA EV6 nie tylko zapewnia praktyczność i efektywność, lecz także zachwyca swoim pięknym designem. Eleganckie kształty nadwozia, nowoczesne reflektory LED i dynamiczne linie sprawiają, że ten crossover przyciąga spojrzenia na drodze. Wnętrze KIA EV6 równie imponuje – prezentuje nowoczesną i minimalistyczną estetykę, jest przestronne oraz funkcjonalne. Wyróżnia się ono dużym, 14-calowym ekranem dotykowym, minimalistyczną konsolą centralną z kilkoma przyciskami kontrolnymi oraz praktycznym uchwytem na kubek. Co więcej, EV6 posiada oświetlenie ambientowe, które dodaje stylu i elegancji do wnętrza pojazdu. Warto podkreślić, że do produkcji kabiny wykorzystano materiały przyjazne dla środowiska, co stanowi dodatkowy atut tego modelu.

Kia EV6 – cena, wyposażenie i finansowanie - 32

Kia EV6 – ceny i wersje

Kia EV6 zapewnia trzy różne wersje wyposażenia, z których każda prezentuje bogate i kompleksowe wnętrze. Każda z tych wersji oferuje szeroki zestaw funkcji i technologii, zapewniając luksus oraz komfort na najwyższym poziomie.

Już podstawowa wersja zachwyca wyposażeniem – automatyczna klimatyzacja, zakrzywiony ekran z wyświetlaczem cyfrowych zegarów 12,3” czy pakiet aktywnych systemów bezpieczeństwa tj: utrzymania pasa ruchu, autonomicznego hamowania, ostrzegania o zmęczeniu kierowcy, rozpoznawania znaków.

W wersji Plus ponadto znajduje się m.in.: podgrzewana kierownica i fotele przednie oraz bezprzewodowa, indukcyjna ładowarka do telefonu.

Z kolei wersja GT-Line oferuje m.in: elektryczną pokrywę bagażnika, zestaw nagłośnienia Meridan oraz wyświetlacz head-up.

WERSJE WYPOSAŻENIA:

  • EV6 (już od 209 900 zł)
  • EV6 Plus (już od 225 900 zł)
  • EV6 GT–Line (już od 250 900 zł)

Dokładne informacje o wyposażeniu poszczególnych wersji znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Pobierz cennik

Kia EV6 – cena, wyposażenie i finansowanie - 66

Kia EV6 – dane techniczne 

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

520l

OPCJE AKUMULATOROWE

Akumulator 58 kWh:

  • Moc: 170KM;  zasięg: 394km

Akumulator 77,4 kWh:

  • Moc: 229KM; zasięg: 504-528km
  • Moc: 325KM; zasięg: 484-506km
Kia EV6 – cena, wyposażenie i finansowanie - 44

Kia EV6 – leasing, kredyt i wynajem

Promocyjne oferty finansowania:

  • Rabat Eco Drivers