COVID-19

Aktualne komunikaty

  • Każdy klient jest zobowiązany do zakładania jednorazowych rękawiczek dostępnych przy wejściu.
  • Przypominamy o zakrywaniu nosa oraz ust w miejscach publicznych
  • Zachęcamy do korzystania z usług Door to Door
  • Prosimy o zachowanie odległości przynajmniej 2 m od innych osób
  • Prosimy o dezynfekcje rąk przed oraz po wizycie w naszym salonie.
  • Płyny do dezynfekcji są dostępne przy wejściu do salonu
  • Prosimy o niepodawanie rąk na powitanie – wystarczy uśmiech

 

 

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem (COVID-19), zdecydowaliśmy się wdrożyć następujące działania:

 

1. W naszych oddziałach pracownicy otrzymali instrukcje postępowania. We wszystkich placówkach zapewniamy niezbędne środki do zachowania higieny.

 

2. W czasie Państwa wizyt prosimy o niewitanie się poprzez podanie ręki. Liczymy na zrozumienie.

 

3. Wszystkie formalności jesteśmy gotowi realizować zdalnie: telefonicznie, w formie połączenia video, mailowo. Umożliwiamy indywidualną obsługę w formie „door to door”.

 

4. Jeśli Państwa samochód wymaga naprawy lub okresowego przeglądu prosimy o kontakt z naszym serwisem. Odbierzemy Państwa samochód i po serwisie dostarczymy pod wskazany adres.

 

5. Jednocześnie informujemy, że realizujemy procedurę dezynfekcji samochodów. Przeprowadzamy ją zarówno w momencie odbioru samochodu, jak i jego zwrotu. Dotyczy to tak samo Państwa pojazdów, jak i pojazdów zastępczych oraz samochodów demonstracyjnych.

 

6. Nasi pracownicy są zobligowani stosować środki ochronne w postaci jednorazowych rękawiczek oraz maseczek, a także realizować rygorystyczną procedurę dezynfekcji zalecaną przez Ministerstwo Zdrowia.

 

Liczymy na Państwa zrozumienie wdrożonych środków zapobiegawczych. Naszym nadrzędnym celem jest troska o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także naszych pracowników. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby ten specyficzny czas był dla Państwa jak najmniej uciążliwy i dający poczucie komfortu.

 

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu Dynamica sp. z o.o.