Czy starczy Ci odwagi, aby dołączyć do zespołu CUPRA w salonie CUPRA Studio Kraków?

Czy jesteś zdeterminowany w dążeniu do celu?

CUPRA to nie tylko marka samochodowa, lecz nowy sposób interpretacji sportowego charakteru. Dostarcza niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, które są progresywne, nowoczesne i dedykowane prawdziwym entuzjastom samochodów z całego świata.

A my szukamy naszego kolejnego CUPRA Mastera. Twoja rola będzie bardzo ważna. Będziesz tworzyć niepowtarzalne i indywidualne doświadczenia skierowane do wszystkich naszych klientów — zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i cyfrowych.

Jeśli masz w sobie odwagę, pasjonujesz się samochodami, masz umiejętności cyfrowe i komunikacyjne, możesz stać się jednym lub jedną z nas. Witamy w zespole

Rekrutacja CUPRA Master - 13

CUPRA Master. Ta praca nie jest typowa.

 

CUPRA to styl życia i sposób myślenia. Dlatego szukamy ludzi o innym nastawieniu, odważnych, ale jednocześnie z proaktywnym podejściem do życia. Non-konformista o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych

Rekrutacja CUPRA Master - 63

Aby zostać „CUPRA Masterem”, potrzebujesz udokumentowanego doświadczenia w zakresie obsługi klienta. Ponadto, bardzo ważne jest Twoje autentyczne zainteresowanie motoryzacją i mobilnością, ponieważ będziesz punktem kontaktu z naszymi klientami, starannie budującym długotrwałe relacje.

CUPRA Master to zaangażowana osoba o niewyczerpanym potencjale. Dlatego potrzebujemy kogoś z elastycznym podejściem do środowiska pracy, kto jest skłonny pracować wieczorami oraz w weekendy. Kogoś, kto będzie dostępny, gdy klient znajdzie się w potrzebie, choć nasz standardowy tydzień roboczy trwa od poniedziałku do soboty. Szukamy kogoś na pełny etat.


 

Rekrutacja CUPRA Master - 66

Twój osobisty zestaw obowiązków.

Nasi CUPRA Masterzy towarzyszą klientom podczas odkrywania, nabywania i użytkowania naszych produktów. Wzbudzają w nich pasję i dostarczają rozległą wiedzę specjalistyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Niektóre z Twoich obowiązków:

Ekscytowanie, angażowanie i edukowanie wszystkich potencjalnych i obecnych klientów poprzez media społecznościowe, wydarzenia i obecność w Internecie w celu zwiększenia świadomości na temat marki i placówek dealerskich oraz budowania społeczności CUPRA.

Rekrutacja CUPRA Master - 50

Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi obecnym i przyszłym klientom, zarówno w trakcie procesu sprzedaży, jak i w trakcie całego procesu eksploatacji, z gwarancją, że każda interakcja pozostanie niezapomniana.

Pomaganie placówce dealerskiej CUPRA w utrzymaniu wysokiego poziomu sprzedaży i branie czynnego udziału w realizacji miesięcznych celów sprzedaży i dostaw.

Edukowanie nowych właścicieli poprzez prowadzenie kompleksowego szkolenia w ramach przekazania pojazdu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta.


 

Rekrutacja CUPRA Master - 92

Jeśli spodobało Ci się to ogłoszenie i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do zespołu CUPRA Studio Kraków, ale masz wątpliwości czy jesteś gotowy/gotowa na pracę jako CUPRA MASTER również możesz aplikować.

Będziemy potrzebować bowiem osób z mniejszym doświadczeniem chcących się rozwijać, gotowych zacząć swoje wdrożenie na stanowiskach asystent salonu/recepcja salonu.

Z naszego doświadczenia wynika, że ta ścieżka kariery bardzo dobrze przygotowuje do awansu na stanowisko CUPRA MASTER w przyszłości.

Czy starczy Ci odwagi, aby dołączyć do zespołu?

Wyślij swoje CV na adres e-mail: j.kochan@dynamica.pl