Samochody elektryczne KIA

Pojazdy elektryczne stanowią obiecującą opcję dla zrównoważonej przyszłości. Jednym z kluczowych atutów jest ich korzystny wpływ na środowisko, przyczyniając się do redukcji zanieczyszczenia powietrza i łagodzenia skutków zmian klimatycznych. Dodatkowo, rozbudowana sieć ładowania marki Kia, obejmująca możliwość ładowania zarówno w warunkach domowych, jak i na dostępnych stacjach publicznych, zapewnia klientom wygodę oraz efektywne doładowywanie pojazdu. To wszystko sprawia, że wybór pojazdu elektrycznego Kia to nie tylko ekologiczne, ale również praktyczne rozwiązanie.


kia i fotowoltaika

Posiadasz lub planujesz założenie fotowoltaiki?

 

Jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi firmę i już korzysta z paneli fotowoltaicznych lub planuje ich montaż? Jeśli tak, mamy dla Ciebie specjalną korzyść przy zakupie modeli elektrycznych Kia EV6 lub Kia Niro EV.

kia i fotowoltaika, oferta

Potrzebujesz atrakcyjnego finansowania?

 

Dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę leasingu od 103%, kredytu 60/40 z RRSO 0%, oraz inne atrakcyjne opcje finansowania dla Twojego samochodu elektrycznego EV6 lub Niro EV.

kia, fotowoltaika, pakiety korzyści

Szukasz dodatkowych pakietów korzyści?

 

Największy elektryczny SUV Kia EV9 w wersji 6- lub 7-miejscowej teraz dostępny z pakietem wyposażenia „Premium na start” w cenie samochodu oraz korzystnym leasingiem od 103%.


Zobacz samochody elektryczne dostępne od ręki!

 


Nasze samochody do jazd testowych:


Dlaczego warto wybrać samochód elektryczny?

  • Mniejsza produkcja dwutlenku węgla
  • Oszczędność na paliwie
  • Możliwość jazdy po buspasach
  • Dopłaty do zakupu samochodu od państwa
  • Darmowe parkowanie w miastach
  • Obecnie dostępne promocje, dzięki którym możesz mieć to wszystko w bardzo przystępnej cenie / racie.

Skontaktuj się z nami!

+22 512 05 67

salon.kia@dynamica.pl