Doświadcz przyszłość jazdy z KIĄ EV9 – elektrykiem odkrywającym nowe horyzonty!

KIA EV9 to samochód, który wyróżnia się swoim unikalnym i futurystycznym wyglądem. Jego awangardowy design sprawia, że wygląda jak projekt samochodu przyszłości.


Czeka Cię długa trasa? Bez obaw!

Zgodnie z WLTP zasięg wersji z napędem na:

  • tylne koła – wynosi do 541 km;
  • cztery koła – wynosi do 497 km.

Twoje auto naładowane w mgnieniu oka!

Kia EV9 jest zdolna do szybkiego ładowania prądem o napięciu 800V. Wystarczy zaledwie 15 minut ładowania , aby wzrósł zasięg jazdy. W przypadku wersji z napędem na:

  • tylne koła – o 239 km;
  • cztery koła – o o 219 km.

Odpręż się!

W pierwszym rzędzie znajdują się fotele z rozkładanym podnóżkiem. Pasażerowie drugiego rzędu mogą wybrać: tryb „pauzy” zamieniający wnętrze w minisalon dzięki obrotowym fotelom oraz tryb „wypoczynku” z relaksacyjnymi fotelami i odchylanymi zagłówkami.

W wersji sześcioosobowej, fotel drugiego rzędu może obrócić się o 180°, umożliwiając pasażerom drugiego i trzeciego rzędu siedzenie przodem do siebie, a wysuwana taca między fotelami może pełnić funkcję stolika.


NIEPOWTARZALNY DESIGN

Przedstawiamy nowy model KIA EV9 – prawdziwą perełkę w świecie motoryzacji, która wywołuje elektryzujące emocje!


Idealna linia nadwozia

EV9 prezentuje się z wyjątkową elegancją podkreśloną dynamicznymi i płynnymi liniami. EV9 to wyjątkowe połączenie stylu, funkcjonalności i ekologicznej technologii, które wpisuje się w nowoczesne wyzwania motoryzacyjne.


Aerodynamika

Modelowi EV9 udało się osiągnąć wyjątkowo niski współczynnik oporu aerodynamicznego, który przekłada się na obniżenie kosztów jego eksploatacji.


Digital Tiger Face

Nietypowy kształt oraz rozmieszczenie przednich reflektorów i tylnych lamp rozchodzących się w trzech kierunkach nadają EV9 niepowtarzalnego stylu. Charakterystyczne przednie reflektory  wraz z resztą przedniej części samochodu tworzą Digital Tiger Face – symbol mocy i zwinności!


 

TECHNOLOGIA

Odkryj zaskakujące rozwiązania zastosowane w najnowszym modelu KIA EV9!


System Highway Driving Pilot

System Highway Driving Pilot (HDP) pozwala EV9 na autonomiczną jazdę na poziomie trzecim. Oznacza to, że kierowca ma możliwość zrezygnowania z prowadzenia pojazdu, ale tylko w ściśle określonych warunkach – mogą one dotyczyć konkretnych prędkości pojazdu, typów dróg lub aktualnych warunków atmosferycznych.

Jednak kierowca nadal musi pozostać skoncentrowany, aby móc szybko i skutecznie zareagować na nieoczekiwane wydarzenia.

W takim przypadku EV9 z systemem Highway Driving Pilot stanowi idealne rozwiązanie, ponieważ pozwala kierowcom na wygodną i bezpieczną jazdę, jednocześnie zapewniając im pełną kontrolę nad pojazdem.


Zdalny Asystent Parkowania

Zdalny Asystent Parkowania drugiej generacji to system, który kontroluje przyspieszenie, hamowanie i zmianę biegów, a także jest w stanie wykryć przeszkody, włącznie z pojazdami nadjeżdżającymi z boku, dzięki użyciu układu RCCA. Wystarczy wskazać miejsce parkingowe, a EV9 zrobi resztę!


Digital Key

Dzięki technologii Ultra-Wide Band, otwieranie i uruchamianie samochodu za pomocą smartfona stało się niezwykle praktycznym i wygodnym rozwiązaniem dla kierowców. Wystarczy, że zbliżysz swój smartfon do auta, a system automatycznie odblokuje i uruchomi pojazd.


 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

Zrównoważony rozwój technologii – droga do lepszej przyszłości dla nas i dla planety.


Marka KIA wychodzi naprzeciw wyzwaniom związanym z ochroną środowiska, prezentując swoją trzyetapową strategię zrównoważonego rozwoju. Pierwszym modelem wdrażającym tę strategię do życia jest KIA EV9 – samochód elektryczny, który nie tylko zapewnia niską emisję, ale także wprowadza wiele innowacji w zakresie ekologii i elektromobilności.

Jedną z najważniejszych zmian jest wycofywanie skóry, co stanowi początek stopniowej eliminacji materiałów pochodzenia zwierzęcego w samochodach marki KIA. Z kolei ciągle zwiększany jest udział biomateriałów, takich jak: naturalne oleje, kukurydza czy trzcina cukrowa. Dodatkowo wprowadzono obowiązkowe zastosowanie we wszystkich nowych modelach dziesięciu ekologicznych elementów. Dzięki tym rozwiązaniom samochody marki KIA staną się jeszcze bardziej przyjazne środowisku.

Marka KIA nie boi się wyzwań, a jej trzyetapowa strategia w myśl koncepcji zrównoważonego rozwoju to dowód na dbałość o przyszłość i dobro naszej planety.


 

Zainteresowała Cię nowa KIA EV9 ?

Zamów już dziś!

Zadzwoń 775 503 954

lub wypełnij poniższy formularz: