ABT Sportsline to niemiecka firma założona w 1896 roku. Dzięki swojemu sukcesowi i wysokiej jakości produktów, ABT zdobyło renomę jako jeden z wiodących specjalistów w dziedzinie tuningu samochodów marek Grupy Volkswagen.

Firma oferuje szeroki zakres modyfikacji, które obejmują zarówno poprawę osiągów silnika, jak i wizualne zmiany. ABT dostarcza zwiększone moce, sportowe układy wydechowe, zmienione zawieszenie, hamulce wysokiej wydajności, a także wyposażenie wnętrza.

ABT jest również znane z swojej obecności w motorsporcie. Firma brała udział w takich seriach jak DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), GT Masters i Formula E, zdobywając wiele sukcesów.


ABT Sportsline - 91

Oficjalny partner CUPRA!

W 2018r. ABT Sportsline zostało wybrane jako oficjalny partner tuningowy i sportowy dla marki CUPRA.

Ta współpraca pozwala na połączenie niemieckiego know-how w zakresie tuningu samochodów z sportowym duchem i charakterem marki CUPRA. Daje to możliwość jeszcze większego wzmocnienia osiągów i podkreślenia wyjątkowego stylu samochodów CUPRA.

Marka ABT Sportsline towarzyszyła samochodom marki CUPRA w różnych wydarzeniach związanych z motoryzacją i sportem samochodowym.ABT Sportsline - 67

Twoja CUPRA w tuningu ABT!

W 2022r. nawiązaliśmy współpracę z polskim przedstawicielem marki ABT, żeby zapewnić możliwość modyfikacji Waszych samochodów.

Wszystko po to, aby Wasze CUPRY były jeszcze bardziej drapieżne i zapewniały więcej mocy nie tylko na torze.


ABT Sportsline - 78

Showroom w Krakowie

W Krakowie przy ulicy Wadowickiej 3B, możecie znaleźć nasz showroom, gdzie nie tylko możecie zobaczyć zmodyfikowane samochody, ale także sprawdzić je podczas jazdy testowej

Samochody ekspozycyjne znajdziecie również w naszych oddziałach CUPRA w Warszawie (al. Solidarności 171) i Myślenicach (Jawornik 525).


ABT Sportsline - 53

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Twojej CUPRY!

 

Poniżej możesz przejrzeć nasz katalog i zobaczyć rozwiązania dostępne dla Twojego samochodu.

Czekają na Ciebie nie tylko modyfikacje mechaniczne, ale także wizualne.

Jeżeli nie jesteś jeszcze posiadaczem samochodu marki CUPRA, możesz zamówić go u Nas w pakiecie ABT, lub wybrać jeden z gotowych egzemplarzy, które są dostępne od ręki.


SPRAWDŹ EGZEMPLARZE DOSTĘPNE OD RĘKI


Brak samochodów o takich parametrach.

Zobacz co o projekcie mają do powiedzenia:

  • nasi CUPRA Masterzy – Piotrek i Kamil
  • oficjalny przedstawiciel ABT w Polsce – Patryk Pachura


UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.


ABT Sportsline - 81

Model: CUPRA Formentor VZ

Wersja: ABT

Silnik: 2.0 TSI

Skrzynia: Automatyczna

Moc: 370 KM

Umów się!


Zainteresowany modyfikacjami ABT?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń 775 503 953

lub wypełnij poniższy formularz: